Σας γνωρίζουμε ότι, λόγω εκτέλεσης εργασιών αποκατάστασης οδοστρώματος κατόπιν σύνδεσης ακινήτων στο δίκτυο αποχέτευσης, από Σάββατο 16 Μαρτίου και μέχρι το πρωί της Τρίτης 19 Μαρτίου δεν θα είναι δυνατή η είσοδος των οχημάτων στην οδό Ρέας (με προέκταση την οδό Ουρανού), από την Επαρχιακή Οδό Μύρινας-Μούδρου (έναντι καταστήματος “Μάστερ”) έως την περιοχή “Μύλος” στο Ανδρώνι,
Ζητούμε από τους οδηγούς την κατανόησή τους.