ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση σύγκλησης ειδικής συνεδρίασης»
(Άρθρο 27 παρ. δ του Ν.4589/2019).
Σας προσκαλούμε να προσέλθετε στην ειδική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Λήμνου, που βρίσκεται στην Πλατεία Υψιπύλης (Πλατεία ΟΤΕ) στο Παπουτσίδειο Δημοτικό Μέγαρο, 1ος όροφος, 04 γραφείο, την 03η του μηνός Απριλίου 2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 19.00, ώστε να διεξαχθεί η εκλογή των μελών που θα συμμετέχουν στην Παλλημνιακή Επιτροπή του Παλλημνιακού Ταμείου, σύμφωνα με το άρθρο 27 παρ.δ του Ν.4589/2019.
Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου
Κατής Τριαντάφυλλος