Συνέχιση προβολής ταινίας στο θερινό “Μαρούλα”
«Spiderman – Ακροβατώντας στο αραχνο-σύμπαν»
Ενημερώνουμε το κοινό που προσήλθε χθες, Κυριακή 23 Ιουλίου, για να παρακολουθήσει την ταινία «Spiderman – Ακροβατώντας στο αραχνο-σύμπαν», της οποίας η προβολή διεκόπη λόγω καιρικών συνθηκών, ότι σήμερα, Δευτέρα 24 Ιουλίου, στις 21:30 θα έχουν την ευκαιρία να δουν την ταινία από το σημείο όπου σταμάτησε η προβολή. Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και σας περιμένουμε.